tentmile3

tentmile3

Slovenia

About

احتمالاً شما که این متن و میخونید میدونید نحوه بازی چطوره ولی اگه جز اون دسته از فرادی هستید که نمیدونن، توضیح مختصری میدم. خلاصه هر چقدر بیشتر صبر کنید ضریب بیشتر میشه و در عین حال ریسک باختن هم بالاتر میره ! در نگاه اول خیلی وسوسه کننده به نظر میرسه. آیا این بازی منصفانه است ؟ برگردیم به سوال اول، آیا این بازی منصفانه است ؟ خب سعی میکنم به صورت کوتاه توضیحات این صفحه رو شرح بدم البته احساس میکنم توضیحات این صفحه عمداً واضح نوشته نشده! ولی خب من سعی میکنم تا حد امکان ساده توضیح بدم. ۱- ضریب ها قبل از شروع بازی مشخص میشن و قابل تغییر در هنگام بازی نیستند. یعنی مثلاً سایت نمیتونه تقلب کنه و در هنگام بازی در نتیجه بازی دست ببره و مثلاً زوتر حرکت ضریب و متوقف کنه تا بازیکن های بیشتری ببازن و خودش سود بیشتری کنه.
۲- ضریب ها قبل از هر دست به صورت تصادفی تولید میشن. خب حالا بریم سرغ استدالال ادعای دوم … تا الان هیچ استدلالی برای این ادعا مطرح نشده! از اونجایی که بازم خیلیا هستن که حوصله خوندن ندارن نتیجه استدلال رو اول میگم بعد بیشتر توضیح میدم. اگر ادعای سایت مبنی بر تصادفی بودن درست باشه ۷۳ درصد مواقع ضریب باید بالای ۱.۵ باشه و تا بیشتر از ۵۰۰۰ برابر میتونه بره! یعنی اگر فرض کنیم شما هر دفعه ۱۰,۰۰۰ تومان روی ضریب ۱.۴۹ شرط ببندید به ازای هر ۴ دست به طور متوسط سه بار برنده و یک بار بازنده میشید که درنهایت ۴۷۰۰ تومن سود می کنید. یعنی هر ۴ دست ۴,۷۰۰ تومن سود، هر ۴۰ دست ۴۷,۰۰۰ تومن، هر ۴۰۰ دست ۴۷۰,۰۰۰ تومن و … مثل یک ماشین پول، براتون پول تولید میکنه ! ولی خب در عمل این اتفاق نمیوفته و تعداد ضریب های بالای ۱.۵ کمتر از ۷۳ درصده،تقریبا ۳۵ درصد ( بعد بررسی تعداد بیش از ۵۰۰ دور از بازی به دست اومده) که خودش ثابت میکنه اعداد تصادفی تولید نشدن!
من حتی برای این کار یک ربات هم نوشتم که با اگورتمی بر پایه چیزی که بالا توضیح دادم ساعت ها در این سایت بازی کرد و اطلاعاتش رو بررسی کردم. خب حالا میرسیم به جزییات اینکه احتمال رو از کجا آوردم، ولی قبلش باید بررسی کنیم که ضریب چطور محاسبه میشه، برمیگردم به مقالهای خود سایت که نحوه تولید ضریب رو توضیح میده، مرحله به مرحله پیش میریم. ۱-یک عبارت هش SHA256 به صورت تصادفی تولید میشه. من برای این کار یک تابع نوشتم که احت۹مال ضریب های مختلف رو بهم میداد. تقریبا یک سال و نیم از نوشتن این مطلب میگذره توی این مدت بازخورد های زیادی رو به صورت کامنت و پیام شخصی دریافت کردم و احساس کردم جا داره چند نکته رو به مطلب اضافه کنم. از بین کسایی که بهم پیام دادن بودن افرادی که فقط دنبال یک سایت بودن تا بازی کنن با این که میدونستن احتمالا پولشون رو از دست خواهند داد. در حقیقت پولشون براشون مهم نبود مهم این بود که چند ساعت بازی کنن و شانسشون رو امتحان ک

tentmile3 is a member of the community since October 2020.

Badges - 1

  • Hey you! badge