Mavis Ozella

Mavis Ozella

Paterson, United States

About

Oczyszczanie aury dotyczy normalnego życia, codziennej produkcji i przyjaciół, postępowań w działalności, postaw wobec współpracowników niższych poziomów, zdrowia, rozwiązań i drobnych chorób, drobnych obowiązków, służebności, zwierząt Oczyszczanie auryowych.

Związek z młodym krzyżem pod spodem albo na nim stanowi symbolem Wenus. Krąg symbolizuje ludzkiego stracha i piję, krzyżuje ziemię, jej bycie w treści. Wolę wizualizować krzyż jako dostający się poniżej kręgu, ponieważ oddaje on siła ludzkiego ducha i duszy, która dzięki mocy miłości - w cali czasu oraz dużej ewolucji - że i oczywiście jest wskazana wznieść się ponad krzyż materii, tj. czysto fizyczne aspekty życia na Podłodze.

Jednak w biologii symbol Wenus reprezentuje płeć żeńską i kobiecość, astrologia wyraźnie pokazuje, że nietaktem byłoby opisywanie energii planety jako typowo kobiecej. Podwójne umieszczenie planety w kobiecym taurusie i męskiej wadze wyraźnie pokazuje, że zdolność dawania i otrzymywania miłości, życia w zgód z wyjątkowymi zaś mienia pokoju, od początków sezonu na Ziemi, wcale nie tworzyła być monopolem kobiecości.
(rytuały opisy)

Mavis Ozella is a member of the community since December 2018.

Badges - 2

  • One-year membership badge
  • Hey you! badge